top of page
ASEL2.png

Asel Alexia

Teknik Özellikler

Başlık Tipi: Kristal Başlık

Giriş Voltajı: 110-220 Volt 50/60 Hz

Güç Tüketimi: 2500 Watt Max

Standby Güç Tüketimi: 160 Watt

Kontrol Sitemi: Endüstriyel Tip Hmi ( 1024 x 768 dpi)

Ipl Power Supply Gücü: Cont 1200 Watt

Başlık Dalga Boyu: 540 - 1200nm

Buz Başlık Atışı: 4cm2

Cilt Soğutma Aralığı: -5/ -10 Derece

Shr Başlık Atış Hızı: 10 Hz/sn

Ebatlar: 40x65x90

Garanti: 2 Yıl

SADECE EPİLASYON İÇİN ÜRETİLMİŞ MUADİLLERİ ARASINDA EN SON VE EN ÜSTÜN IPL TEKNOLOJİLERİNE SAHİP CİHAZ !!!

Asel Alexia bir yılı aşkın süredir yapılan test sonucunda çok üst düzey sonuçlara sahiptir. Sabit enerji veren atış ve sabit akım ile şarj edebilen teknolojiyi kullanır. Kolay, hızlı ve özel program yapabileceğiniz kullanım menüsü vardır ve cihazınızın her zaman doğru ve eşit yayılan enerji verme özelliği vardır.

IPI’lerde en büyük sorunlardan biri lambanın kullanıldıkça enerjinin azalması ve gerekli sabit enerji verememesidir. Ancak ASEL Alexia’da kullanılan Teknolojisi sayesinde cihaz kendi sisteminde, ampulün gücünü kontrol ederek otomatik olarak enerjiyi yükseltip azaltma özelliğine sahiptir ki bu da her zaman doğru ve sabit enerjiyi sağlar. Başlığında kullanılan soğutma sistemi sayesinde cildi soğutarak yanmayı ve acıyı yok denecek derecede minimuma indirir.

MUADİLLERİ İLE  ASEL ALEXİA ARASINDAKİ FARK NEDİR?

ASEL ALEXİA AVANTAJLARI

  • 12 SAAT KESİNTİSİZ ÇALIŞABİLME

Güçlü soğutma sistemi ve enerji kontrol paneli cihazın Aralıksız 12 saat çalışmasına izin verir.

 

  • DÜNYANIN EN İYİ İNGİLİZ XENON LAMBA KULLANIMI

ASEL ALEXİA dayanıklı & güçlü İngiliz Xenon ampul kullanmaktadır. En iyi kalite ampul ile 1.000.000 atış garantisi vardır. Ancak 1.500.00 atışa kadar çıkabilir.

 

  • EŞİT ENERJİ DAĞILIMI İLE GENİŞ SPOT BOYUTU

ASEL ALEXİA için Xenon ampul, konforu ve etkinliği artırdığı kadar, aynı zamanda 50x10mm spot boyutu üzerinde her zaman eşit enerji dağılımı ve doğru akım da sağlar.

  • GELİŞMİŞ BUZ BAŞLIK SOĞUTMA SİSTEMİ

Termodinamik yarı iletken soğutma sistemi, yüzey ile subkutan doku arasındaki sıcaklık farkını artırarak tedaviyi daha hassas hale getirir.  Kıl kökleri ısınırken en düşük -5°C’ye ayarlanabilen soğutma epidermisi korur.

ASEL ALEXİA en konforlu şekilde kullanım ve maksimum sonuç odaklı olarak üretilmiştir. Üstün atış teknolojisinde minimum enerjiyi uzun sürede vererek toplam enerjiye ulaşılır; bu da acı ve yanık riskini minimumda tutar ve aynı zamanda ampul ile filtrenin ömrünü uzatır.

ASEL ALEXİA sayesinde cihaz kendi sisteminde ampulün gücünü kontrol ederek otomatik olarak enerjiyi yükseltip azaltır. Bu sayede her zaman doğru ve sabit enerji sağlanır.

1 saniye içerisinde 10 atış yapabilir, böylece tek seferde vereceği enerjiyi 10 atışta verir. Acı azaldığı gibi ütüleme teknolojisi ile hızlı epilasyon yapılabilir.Çift Filtre sistemine sahiptir. Enerjinin kan, bağ doku cilt gibi noktalara takılmadan, direkt olarak kıl köküne odaklanması sağlanır.

  • Instagram
bottom of page